حوله استخری سایز بزرگ مخصوص افراد 300 کیلو تولید شده است

حوله های حمام را باید تا حد امکان خشک نگه داریم، زیرا از دستمال هایی ساخته شده اند که رطوبت را برای مدت طولانی در داخل خود نگه می دارند و این منجر به تجمع باکتری ها و کپک ها می شود.

توصیه می‌کنیم بلافاصله پس از هر بار استفاده، حوله‌هایی نظیر حوله استخری سایز بزرگ را پهن کنید و آن‌ها را تا جایی که ممکن است کشیده و بدون پارگی یا چروک آویزان کنید تا هوا از بافت‌ها عبور کند و سریع خشک شود.

نباید حوله های مرطوب یا مرطوب را روی هم در کمدها و کشوها نگهداری کنید، زیرا باعث رشد باکتری ها و بوی بد می شود.

چگونه حوله ها را در ماشین لباسشویی بشویید؟

به عنوان یک قاعده کلی، حوله ها باید جدا از بقیه لباس ها شسته شوند، دلیل آن این است که در حین شستشو به راحتی پرز و نخ را از دست می دهند و همچنین به راحتی رنگ لباس های دیگر را جذب می کنند.

این قانون زمانی اجباری است که حوله لکه دار داشته باشیم.

از قرار دادن لباس های دیگر در معرض میکروب های احتمالی خودداری کنید. از افزودن مواد شوینده تقویت کننده خودداری کنید زیرا ممکن است در طول فرآیند شستشو به لباس های دیگر آسیب برساند

هنگام شستن حوله ها، توصیه می کنیم نصف مقدار معمول پودر لباسشویی را بریزید تا چسبندگی آنها کمتر شود.

دستورالعمل روی ظرف مواد شوینده را بخوانید، نصف مقدار توصیه شده را قرار دهید و از درپوش ظرف برای محاسبه مقدار مواد شوینده استفاده شده با توجه به بار لباس ها استفاده کنید.

حوله ها باید با آب داغ شسته شوند تا از آلودگی ها، میکروب ها و باکتری ها خلاص شوند.

گاهی اوقات می توانید هنگام شستن حوله های ظریف، دمای آب مصرفی را کاهش دهید یا فرآیند شستشو را با آب سرد انجام دهید تا برای مدت طولانی تری حفظ شوند. پارچه یا حاوی گلدوزی و تزئینات.

نرم کننده پارچه قدرت جذب حوله را کاهش می دهد.

در عوض به حوله ها حالتی نرم و اسفنجی می دهد.

راه حل؟ از نرم کننده هر دو یا سه بار شستشو استفاده کنید تا عمر حوله های خود را افزایش دهید بدون اینکه لطافت آنها را از بین ببرید.